PRODUCENT BIELIZNY

Deutsch Version Wersja polska English version

 

 

 

ZESTAWY
OBRUSY
LETNIE SUKIENKI
BIELIZNA
KOCE
HALKI POLIAMID
PODOMKI DZIECIĘCE
PLUS SIZE
PODOMKI WISKOZA
KOMPLET DKAREN NADRUK
HALKA DKAREN NADRUK
KOMPLETY WISKOZA
HALKI WISKOZA
KOMPLETY
HALKI
PODOMKI

 

jak kupować
rejestracja
zaloguj
o nas
kontakt
regulamin
regulamin

 

Regulamin sklepu

Niniejszy regulamin określa zasady składania zamówień i sprzedaży towaru za pośrednictwem serwisu internetowego zlokalizowanego na adresie internetowym : dkaren.eu zwanego dalej sklepem internetowym, będącego własnością firmy :

Dkaren
ul.Kórnicka 27a
62-060 Stęszew
POLSKA
 

 

 

 

Prawa autorskie

1. Zdjęcia znajdujące się na stronie hurtowni www.dkaren.eu są własnością Firmy Dkaren Prawa autorskie do tych zdjęć są zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie w całości lub części bez zgody  jest zabronione i podlega ochronie prawnej.

Kopiowanie i rozpowszechnianie jakichkolwiek materiałów ze strony www.dkaren.eu bez zgody firmy Dkaren jest zabronione i będzie pociągane do odpowiedzialności prawnej.

 

 

 

 

 


zwanej dalej Właścicielem sklepu internetowego. 

WYSYŁAMY ZAMÓWIENIA JUŻ OD JEDNEJ SZTUKI

 

WARUNKI OGÓLNE
REJESTRACJA I KONTO
SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I PŁATNOŚCI
ZASADY I KOSZTY PRZESYŁKI
POLITYKA PRYWATNOSCI
REKLAMACJE I ZWROTYWARUNKI OGÓLNE

1. Osoby, które przeglądają zasoby sklepu nie dokonawszy rejestracji zwane są dalej Gośćmi sklepu a osoby które zarejestrowały się w sklepie uzyskując login i hasło - Klientami sklepu.

2. Klientem sklepu może być podmiot gospodarczy nabywający towar w ilościach hurtowych do dalszej odsprzedaży.

3. Składanie zamówień i rejestracja w sklepie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

4. Właściciel sklepu internetowego zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. O zmianach poinformuje Klientów wiadomością wysyłaną na podany podczas rejestracji adres e-mail Klienta. Zmiany w regulaminie obowiązują z chwilą ich opublikowania w sklepie.powrót na początek strony ::REJESTRACJA I KONTO

5. Aby uzyskać dostęp do cen produktów oraz możliwości składania zamówień Gość sklepu rejestruje się uzyskując login i hasło dostępu do konta w sklepie.

6. Konto utworzone podczas rejestracji jest nieaktywne, zostaje aktywowane przez Właściciela sklepu internetowego po weryfikacji informacji podanych podczas rejestracji. O atywowaniu konta Klient zostanie poinformowany wiadomością e-mail wysłaną na adres podany podczas rejestracji.

7. Właściciel sklepu może uzależnić aktywację konta od przesłania kopii dokumentów potwierdzających działalność firmy Klienta. O takiej sytuacji Klient zostanie poinformowany wiadomością e-mail.

8. Właściciel sklepu zastrzega sobie możliwość usunięcia konta w przypadku dłuższego braku składania zamówień lub w przypadku gdy Klient naruszy postanowienia niniejszego Regulaminu.

powrót na pocz�tek strony ::

 

SKłADANIE ZAMÓWIEŃ I PŁATNOŚCI

9. Właściciel sklepu internetowego może dokonać telefonicznej próby potwierdzenia złożonego zamówienia na podany podczas rejestracji numer telefonu. Jeżeli zamówienie nie zostanie potwierdzone lub kontakt telefoniczny nie będzie możliwy - Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia. O odstąpieniu od realizacji zamówienia Właściciel poinformuje Klienta wiadomością wysłaną na adres e-mail podany podczas rejestracji.powrót na początek strony ::


 

ZASADY I KOSZTY PRZESYŁKI

10. Zamówiony towar jest wysyłany zgodnie z wybranym sposobem przesyłki. W przypadku płatności przelewem towar jest wysyłany po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie Właściciela sklepu.

11. Koszt wysyłki jest obliczany przez system na podstawie wagi przesyłki oraz kraju docelowego.


powrót na początek strony ::


POLITYKA PRYWATNOŚCI

12. Właściciel sklepu internetowego oświadcza, że nie przekazuje ani nie sprzedaje wpisanych podczas rejestracji danych Klientów żadnym innym podmiotom ani osobom poza sytuacjami określonymi w przepisach prawa. Zgromadzone dane są przechowywane tylko i wyłącznie na potrzeby prowadzenia sprzedaży przez Właściciela sklepu internetowego. Klient ma dostęp do swoich danych po zalogowaniu, ma możliwość wglądu w dane i ich modyfikowania.

13. Na podany podczas rejestracji adres e-mail są wysyłane komunikaty w związku ze składanymi przez Klienta zamówieniami oraz ogólne komunikaty dla Klientów sklepu związane z korzystaniem ze sklepu.

14. Na podany podczas rejestracji adres e-mail nie są wysyłane treści i wiadomości pochodzące od innych firm niż Właściciel sklepu internetowego, w szczególności nie są przeprowadzane kampanie reklamowe na rzecz innych firm z wykorzystaniem podanych podczas rejestracji adresów e-mail Klientów. Adresy nie są sprzedawane do baz danych tworzonych przez inne firmy.

15. Rejestrując się w sklepie internetowym, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez Właściciela sklepu wpisanych podczas rejestracji danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.


powrót na początek strony ::


REKLAMACJE I ZWROTY

16. Zwroty towaru wysyłane na koszt firmy Właściciela sklepu internetowego nie bedą przyjmowane.

17. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając oświadczenie na piśmie w terminie do 10 dni od daty otrzymania zwracanego produktu. Druk oświadczenia jest zamieszczony na końcu niniejszego regulaminu, należy go wypełnić i przesłać wraz ze zwracanym produktem i oryginalnym dowodem zakupu.

18. Zwracany produkt Klient odsyła na własny koszt, produkt musi posiadać oryginalne opakowanie. Ani produkt ani opakowanie nie mogą nosić śladów używania, być uszkodzone lub zdekompletowane.

19. Zwrot pieniędzy za zwrócony produkt odbywa się przelewem na konto podane w formularzu oświadczenia o zwrocie towaru w terminie do 7 dni od dnia otrzymania zwracanego produktu przez Właściciela sklepu. Zwrotowi podlega kwota zapłacona za towar podczas zakupu, nie podlegają zwrotowi koszty wysyłki poniesione przez Klienta.

powrót na początek strony ::


 


 
Copyright © Dkaren designed by strony www, sklepy internetowe